Baltimore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baltimore

Gyere és légy egy, a Maryland-i Művészeti Iskola diákjai közül! Élj akár egyszerű civilként is, vagy legyél gengszter. Netán egy zsaru bőrébe bújnál? Nem probléma. Vagy az utcán tengetnéd napjaidat táncosként? Ha igen, csatlakozz!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lea Petrova

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lea Petrova.




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jul. 07.
Szak/Közösség : Ének

Lea Petrova Empty
TémanyitásTárgy: Lea Petrova   Lea Petrova I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 3:17 pm

Lea Petrova


Lea Petrova 12933008369600109108805bbd-aa5b-4ece-8d5b-d17f4d3d8356%5BD%5Djpg

Név:Lea Petrova
Becenév:Lea
Nem:lány
Kor:17
Születési hely, idő:New York, 1993, január 10.
Mely közösségbe tartozik karaktered:ének szakos diák

Jellem:Hát, mit is mondhatnék? Eléggé egoista típus vagyok, de ez engem sosem zavart. Mindent szeretek magamban, ahogy más is. Nem nagyon tudok olyanról, aki ne kedvelne. Kissé önző is vagyok, bár minden ember az... Én csak picit jobban. Félig orosz származásomat eléggé... érdekesnek tartom. Ahogy mások is. Imádom a nevem, főleg Petrova-t. Jelzi, hogy nem megszokott amerikai vagyok. Különleges, hiszen én is az vagyok.

Kinézet:Hát... jól nézek ki. Szőke, szép hajam van, mindig máshogy hordom. Mindenhogy jól néz ki. Göndören, egyenesen, hullámosan. Nem nagyon szoktam sminkelni, magam, szükségem sincs rá. Az arcbőröm sima, mint a babapopsi, és mondhatni hibátlan. Így alapozóra sincs szükségem. Persze az alapokat, mint a spirál és a szemceruza én is felkenem. És ki ne hagyjam a szájfényt! Mindig divatosan öltözködök, a legújabb trendek szerint. A pénz nem számít, hála az én apucimnak és anyucimnak. Imádom őket, de nem csak azért mert mindent megkapok tőlük, amit akarok. Alapjáraton is szeretem őket, persze az, hogy bőkezűek, csak rá tesz egy lapáttal.

Előtörténet: Hát, a születésemre én sem emlékszem, ahogy más sem. De anya azt mesélte, hogy nagyon kis nyafi voltam. Egész éjszaka sírtam, nem hagytam őt aludni. Hát... ez van. Ahogy nőni kezdtem, oviba mentem. Mindig is szerettem a figyelem középpontjában lenni, már háromévesként is. Nem csoda, hogy rengeteg barátom volt. Imádnak engem, bárhova is megyek. Emlékszem, az ötödik szülinapomon hatalmas partyt rendeztek nekem. Hát igen, fél évtizedes lettem, ezt meg kell ünnepelni... Rengeteg ajándékot kaptam, és rengeteg barátom jött el. Voltak ott olyanok is, akiket nem ismertem. Felnőttek és gyerekek egyaránt. Apa üzlettársai, és azoknak a gyerekei. Már akkor megtanultam, hogy nem számít, milyenek az emberek, mindig kedvesnek kell lenni. Legalábbis annak kell látszani. Így megteszem az első jó benyomást, és már szeretnek is. Okos kisgyerek voltam mindig is. Aztán jött a suli... Az általánost is New York-ban jártam ki, ahogy az ovit is, és most a gimit. Egész életemben itt éltem, kivéve, amikor három hónapos nyaralásokra mentünk, de az más... Nem számít ott lakásnak. A suli is úgy ment mint az ovi... Imádtak! Lassan kezdtem rájönni, hogy sokakat apám pénze vonz bennem. Amikor erre rájöttem, eléggé csalódott voltam. Kezdtem azt hinni, hogy az oviban sem engem szerettek, hanem a 24 darabos zsírkréta készletemet... De ahogy egyre nőttem, már el tudtam választani, hogy kik az igaz barátaim. Persze ez sem sokat számított... Azokat sem küldtem el magam mellől, akik csak a pénz miatt "szerettek". Pusztán nem bíztam meg bennük. És így találtam rá az igaz barátaimra! Általánosban egészen jól tanultam, csak egy-két négyesem volt. A gimiben már annyira nem érdekelt, mivel most Ének-tagozatra járok. Itt annyira nem fontos, hogy kitűnő legyek mindenből, úgyis énekes leszek... Tényleg, említettem már, hogy fantasztikusan énekelek? Azt hiszem még nem. Na, nem gond. Akkor most megteszem. Gyönyörű hangom van! Amikor anyámék felfedezték ezt 3 éves koromban, folyamatosan énektanárhoz járattak. És ezért is vagyok most itt. Hogy énekesnő legyek.

Szerepjátékos példa: [/center]
Vissza az elejére Go down
Farrah Kenway
Admin/Tánc szakos diák
Farrah Kenway


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Apr. 10.
Tartózkodási hely : Baltimore
Szak/Közösség : Tánc

Lea Petrova Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lea Petrova   Lea Petrova I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 5:52 pm

ment egy PM Smile
Vissza az elejére Go down
https://maryland.hungarianforum.net
 
Lea Petrova
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lea Petrova

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Baltimore :: Minden, ami karakter :: Karakteralkotás-
Ugrás: