Baltimore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baltimore

Gyere és légy egy, a Maryland-i Művészeti Iskola diákjai közül! Élj akár egyszerű civilként is, vagy legyél gengszter. Netán egy zsaru bőrébe bújnál? Nem probléma. Vagy az utcán tengetnéd napjaidat táncosként? Ha igen, csatlakozz!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Isabelle Simons

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Isabelle Simons
Zene szakos diák
Isabelle Simons


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Aug. 27.
Szak/Közösség : Zene szakos diák ( dob )

Isabelle Simons Empty
TémanyitásTárgy: Isabelle Simons   Isabelle Simons I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 9:36 pm

Isabelle Simons


Isabelle Simons 4231058371_438ae0fa6c

Név: Isabelle Simons
Becenév: Isabelle
Nem:lány
Kor: 17
Születési hely, idő: 1993 július 14.
Mely közösségbe tartozik karaktered: zene szakos diák (dob)

Jellem: Azt hiszem tizenhét év kicsit még kevés volt, hogy kiismerjem magam, de nagyjából azért tisztában vagyok az érzéseimmel. Keveset beszélek, nem mutatom ki az érzéseimet, magamba zárkózok. Nem szeretem, ha tudják mi van a fejemben. Ki nem állhatom a plázacicákat és hasonlókat. Nehezen bízok meg az emberekben és nehezen is kedvelek meg valakit. De ha ez megtörtén akkor azt a személyt nem igazán tudom elengedni.
Kinézet: Átlag magaság talán egy kicsit vékonyabb vagyok mint az átlag, de most elmondom, hogy nem vagyok se anorexiás, se bulimiás. A szeme környékét erősen festem, ezenkívul más sminket nem használok. A hajam színe egyszerű barna. A szemem pedig kék.

Előtörténet: Egy meleg júliusi napon láttam meg a napvilágot. Talán akkor utáltam meg ennyire a forróságot. Most mindenki várja, hogy milyen szívszórító a történetem, de egyáltalán nem az. Talán a szüleim néha egy kicsit elhanyagoltak, de ez a legtöbb amivel valaha árthattak volna nekem. De ahogy láthatjátok még élek és virulok. Jól tanulok, úgyhogy az eszem is helyén van. Nem vagyok az a bulizós fajta. Ezek a dolgok mindig is távol álltak tőlem. A legtöbb ember is. Azt hiszem tömeg iszonyom van.
Tíz évesen találtam rá a zenére. Már akkor elvarázsolt. - Már nem tudom miért a dob mellet döntöttem. - Talán azért szeretem annyira a zenét, mert szavak nélkül is kifejezhetem az érzéseimet, úgyhogy közben mások nem jönnek rá mire is gondolok. Nem tudom miért irritál annyira, ha valaki tudja mi jár a fejemben. Úgyhogy legjobb lesz ha nem is kérdezed. Amúgy se vagyok egy beszédes típus. Lassan már tizenhét éve szívom ezt a mindenfélével szennyezett levegőt. A szüleim szerint mindig ilyen csendes és ember kerülő voltam, szóval ez valami velem született gond. Sosem volt sok barátom és ha őszinte akarok lenni most azt mondom, hogy még egyse volt. De semmi baj el vagyok én magamba. Van egy öcsém aki talán az egyetlen ember a szüleimen kívül akit feltétel nélkül szeretek. Az iskolában távolról figyelem az emberek ügyes bajos dolgait. Aztán elmegyek az öcsémért és haza megyünk együtt. Nagyjából ez a napi rutinom. Otthon persze még megcsinálom a házi feladatot meg hasonlók. elég egyhangúan telnek a napjaim. Csak a gyakorlás és a zene órák dobták fel őket. Sajnos amikor megszületett a testvérem száműzettem a garásba - bár szerintem előtte is gondoltak rá, de most már indok is volt - a dobbal együtt. Lassan négy éve szenvedek abban a kis helyiségben. És.... Írnom kéne még valamit, mert ez így elég kevés, de sajnos 17 év alatt még nem történt velem sok minden. Az irodalom tanárom szerint nem fejtem eléggé ki a gondolataimat. Nem tudom, hogy kinek van igaza.


Szerepjátékos példa:
-
Vissza az elejére Go down
Farrah Kenway
Admin/Tánc szakos diák
Farrah Kenway


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Apr. 10.
Tartózkodási hely : Baltimore
Szak/Közösség : Tánc

Isabelle Simons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isabelle Simons   Isabelle Simons I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 3:51 pm

Isabelle!

A jellem és a kinézet lehetett volna egy kicsit részletesebb, de sebaj. Tetszett a megfogalmazás is. Nem találtam semmit, ami miatt nem tudnám elfogadni, úgyhogy ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
https://maryland.hungarianforum.net
 
Isabelle Simons
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Baltimore :: Minden, ami karakter :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: